Groenten en Fruit

Import & Export

+33 jaar ervaring

Internationaal

65 tevreden klanten

Over ons

Sinds 1989 is het familiebedrijf GEMEX gespecialiseerd in de export van groenten en fruit.


Vader, moeder, de 2 zonen en 8 medewerkers staan in voor een vlot verloop van aan- en verkoop, kwaliteitscontrole, verlading, boekhouding…


Sinds februari 2016 is GEMEX verhuisd naar Genk in haar nieuw gebouw, waar de bureau’s, stockage en koeling samen onder één dak gebracht zijn.


Alle producten worden bij de verschillende leveranciers en belgische groenten- en fruitveilingen dagvers aangekocht en nog diezelfde dag door onze dochteronderneming, ACF-transport, met eigen koelwagens uitgeleverd.


Ook de goede ligging nabij de grote fruitveilingen garandeert, zeker in het aardbeienseizoen, een dagvers product.


De troeven van Gemex zijn: meer dan 30 jaar ervaring, betrouwbaarheid, kwaliteit, flexibiliteit, goede service, blijvende inzet en een hart voor de zaak.
Dit resulteert in een langdurige en succesvolle relatie met de klanten.

Jos Jordens

CEO

Mariette

CFO

mariette@gemex.be

Mario Jordens

Planning

mario@gemex.be

Sven Jordens

Logistiek

sven@gemex.be

Lieve

Bureau

lieve@gemex.be

Linda

Bureau

linda@gemex.be

Ruxy

Logistiek

ruxy@gemex.be

Jerry

Magazijn

jerry@gemex.be

Gert

Logistiek

gert@gemex.be

Producten

Groenten

Tomaten
33%
Komkommers
33%
Wortelen
14%
Sla
11%
Porei
7%
Paprika
5%
Andere
18%

Fruit

Aardbeien
44%
Zacht fruit
31%
Peren
20%
Appelen
4%
Andere
1%

Fotogallerij

Contact info

Kaarbaan 3
B-3600 Genk (België)
00 32 (89) 820 070

info@gemex.be

Contactformulier